اضافه شدن بخش ارز مجازی به eBay

ebayhq-370x229

سایت eBay بخش اختصاصی به نام “ارز مجازی” اضافه کرد٫ در این بخش آگهی های زیادی برای فعالیت های مرتبط با بیت کوین و دیگر ارز های رمزنگار از جمله سهام شرکت های استخراج بیت کوین عرضه می شود.

اگر چه eBay هنوز از بیت کوین به عنوان واحد پولی برای پرداخت های خود استفاده نمی کند٫ هر گونه به رسمیت شناختن این ارز توسط eBay از این جهت جایز توجه است که این سایت٫ سایت مادر PayPal است و PayPal مشکلات زیادی برای طرفداران بیت کوین تا به حال ایجاد کرده است.

این سایت و بازار محبوب آنلاین بدون هیچ پوشش خبری در ماه آوریل ۲۰۱۴ این بخش را در قسمت “سکه ها و پول های کاغذی” اضافه کرده است. در زمان این نوشته٫ تعداد زیادی آگهی برای خرید و فروش ارز های رمزنگار مجازی٫ سخت افزار استخراج و قرار داد های استخراج وجود دارد. قرارداد های استخراج مرتبط به سایت هایی است که از سرمایه گزاران دعوت می شود تا با پرداخت هزینه ی اجاره ی سخت افزار به استخراج بپردازند.

نکته ی قابل ذکر این که در زیر سایت بریتانیایی eBay اجازه ی انتشار این آگهی ها وجود ندارد.

پرونده ای در کمیته ی اقتصادی آمریکا US Securities and Exchanges Commission (SEC) در اوایل ۲۰۱۴ به بیت کوین به عنوان رقیب احتمالی PayPal اشاره شده که برای هر تراکنش ۲-۳ درصد هزینه ی انتقال می گیرد.

منبع :‌ Coindesk

 

Screen-Shot-2014-04-04-at-11.11.46

 

 

Scan to Donate Bitcoin
Like this? Donate Bitcoin to at:
Bitcoin ۱BTctaLKeYAHJ8AwdmPd5GJMChHrPZCKxg
Donate

پاسخی بگذارید