سقوط قیمت بیت کوین زیر ۵۰۰ دلار در بلاتکلیفی در چین

قیمت Bitcoin در روز جمعه ۲۸ مارس زیر ۵۰۰ $ باقی مانده است، با وجود بلاتکلیفی در مورد اینکه آیا دولت چین به دنبال منع بانک ها از کار کردن با تبادلات ارزی دیجیتال است یا نه؟

مدارک موجود در چین نشان میدهد که گزارش هایی ، که برای اولین بار در ۲۷ مارس  منتشر شده اند، احتمالا درست باشند، هر چند که بانک خلق چین، بانک مرکزی این کشور، هنوز به صورت رسمی موضع خود را در برابر Bitcoin  و سایر ارزهای دیجیتال مشخص نکرده است .

در زمان انتشار خبر، قیمت Bitcoin  کمی از ۴۷۸٫۱۶ $ در USD CoinDesk BPI به $ ۴۸۸٫۱۷ افزایش یافت، کمی بیش از ۲٪ یا ۱۰ دلار بهبود یافت.

کاهش اخیر در حدود ۱۳:۰۰ GMT در  ۲۶ مارس، زمانی که قیمت به $ ۵۸۸ رسیده بود، به سرعت به پایین ترین مقدار در این هفته  یعنی۴۷۷ $ در ۲۳:۰۰ GMT در مارس ۲۷ رسید.

علت کاهش قیمت بیت کوین گزارش یک منبع خبری چینی Caixin از احتمال تغییر سیاست های دولت چین در رابطه با بیت کوین است.یکی از علایم نگران کننده این است که PBOC هنوز خبر را تکذیب نکرده.همانطور که در ۲۱ مارس خبر سایت چینی Weibo مبتی بر ممنوعیت بیت کوین در چین را به سرعت تکذیب کرد.

تبادل گزینه های مختلف را باز نگه می دارد

صحبت با CoinDesk در CoinSummit، مدیر عامل شرکت چینی BTC  بابی لی نشان داد که  سیاست چین در حال حاضر این است که  اطمینان پیدا کند سیستم بانکی ملی خود با وجود پول دیجیتالی Bitcoin به صورت جداگانه ای در عرصه کسب و کار اصلی باقی خواهد ماند.

علاوه بر این، لی گفت که او تلاش کرده است دولت چین را متقاعد کند که برای تنظیم مبادلات، مجوزهای صدور و ایجاد بهترین شیوه برای صنعت می باشند.

ما مدل کسب و کار خود را  بر این اساس تنظیم می کنیم و خیلی زود است که بگویم تمام گزینه ها چه می باشد، و در کدام جهت اقدام خواهد شد. ”

Screen-Shot-2014-03-28-at-4.27.27-PM

Scan to Donate Bitcoin
Like this? Donate Bitcoin to at:
Bitcoin ۱ieegEHe62pRXKXFCjfmUeMNJwts82JQW
Donate

پاسخی بگذارید